Kurucularının gayrimenkul sektöründeki bilgi birikiminden ve geçmişte imza attığı başarılı projelerden ilham alarak, seçkin kişi ve kurumların ihtiyaç ve beklentilerine en uygun konut ve ofis projelerini planlı ve profesyonel bir yaklaşımla geliştirmek amacıyla kurulmuştur.

“Gayrimenkul geliştirme, yatırım ve yönetimi” alanlarında sektöre yön veren en önemli kuruluşlarından biri olma hedefiyle hızla büyümeye devam eden AZİZ YAPI, geliştirdiği son projesi olan ATAKÖY TOWERS’la, İstanbul Avrupa yakasının en önemli noktalarından olan Ataköy’de bölgeye değer katacak, yatırımcısına ve kullanıcısına kazandıracak, iyi tasarlanmış başarılı bir ofis projesi sunuyor.

Kullanıcılarına sunduğu pek çok katma değer ile iş hayatında zirvede olmak isteyenler için; ATAKÖY TOWERS…

Kalite ve konforu bölgenin merkezî lokasyon avantajı ile birleştiren, ofis binalarına standartların üzerinde bir anlayış kazandıran ATAKÖY TOWERS, uluslararası normlara uygun ve kullanıcı ihtiyaçlarına yönelik tasarlanmış başarılı bir A+ ofis projesi olarak yatırımcıların yeni gözdesi Ataköy’de yükseliyor.

Hem Şirketlere Hem Yatırımcıya Değerli; Ataköy Towers

Mükemmel lokasyonu ile tercih edilen ATAKÖY TOWERS, prestijli mimarisi, fonksiyonellik sunan etkileyici tasarımı, eşsiz deniz ve şehir manzarası ile yüksek standart kavramını yeniden tanımlıyor. Sürdürülebilirlik, verimlilik, rahatlık, estetik ve enerji tasarrufu üzerine planlanmış ve geliştirilmiş olan ATAKÖY TOWERS ile iş dünyasına sadece iyi bir ofis değil, aynı zamanda yatırımcıya ve şirketlere maksimum katkı sağlayacak değerli bir proje sunuyoruz.