KONUM ÖZELLİKLER ÇEVRE DOSTU OFİSLER HAVALANDIRMA SOSYAL ALANLAR OTOPARK GÜVENLİK HİZMETLER

Bireysel ve kurumsal ofis kullanıcılarının bugün ve gelecekteki tüm ihtiyaç ve beklentileri düşünülerek tasarlanan ATAKÖY TOWERS, birleştirilebilir ofis çözümleriyle maksimum esneklik sağlıyor.

Mekânsal verimliliği ön plana çıkaran ATAKÖY TOWERS, alan kayıplarını minimize eden mimari yaklaşımıyla 87 m2’den 400 m2’ye kadar dekorasyona hazır olarak teslim ettiği ofisleri dilerseniz yarım, tam veya çoklu kat olarak genişletme imkanı bulacağınız gibi, ihtiyacınıza göre hücre ofis, açık ofis veya club ofis olarak bölümleyebilir, kurum kimliğinize uygun olarak dekore edebilirsiniz.

Metrekareler size yetmiyorsa, gelin metreküp konuşalım.

Tavan yüksekliğinin sunduğu rahatlık ve ferahlığın önce çalışanlarınızın performansına, sonra da iş verimliliğinize nasıl yansıdığına tanık olacaksınız.

Hem Temiz Hava ve Kısa Bir Mola, Hem de Mükemmel Manzara

Her katı ve her cephesi ayrı değerli olan ATAKÖY TOWERS’ta ofislerin geniş cepheli açılabilir pencereleri, çıkılabilir balkonları var; ne zaman isterseniz bir adım uzağınızda açık hava ve panoramik manzara sizi bekliyor. İşin yoğunluğunu dert etmeden, günün stresini ve yorgunluğunu atmanız için hemen yanı başınızdaki balkonunuzda eşsiz deniz ve şehir manzarasıyla tazelenme fırsatını bulacaksınız.